O firmie

Profesjonalne dermokosmetyki i preparaty medycyny estetycznej

Pierwsze oznaki upływającego czasu mogą być widoczne na twarzy bardzo wcześnie. Aby zapobiec przedwczesnej utracie elastyczności naskórka i pojawianiu się zmarszczek, stworzono profesjonalne dermokosmetyki i produkty medycyny estetycznej, które można nabyć w naszym sklepie internetowym. Oferowane przez nas rozwiązania zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu starannie dobranych materiałów, a podane pod skórę pomagają przywrócić jej piękny, zdrowy wygląd.

W AMG COSMETICS dostępne są nie tylko preparaty, bez których nie mogłaby funkcjonować medycyna estetyczna. W asortymencie przygotowaliśmy też duży wybór profesjonalnych akcesoriów. Do podstawowego wyposażenia gabinetu wykonującego zabiegi odmładzające i upiększającej należą strzykawki, rękawiczki ochronne, podkłady higieniczne oraz płyny do dezynfekcji. Dostawcami preparatów, dermokosmetyków i produktów do iniekcji są tacy producenci jak między innymi Dr. Peel, Koru Pharmaceuticals oraz południowokoreańska firma Maxcore Global Co.

W jednym miejscu zgromadziliśmy duży wybór profesjonalnych produktów oraz dermokosmetyków przeznaczonych do zastosowań korekcyjnych i mających na celu rezultaty utrzymujące się jak najdłużej. Preparaty, które wykorzystuje współczesna medycyna estetyczna, to między innymi środki na bazie kwasu monochlorooctowego, niacynamidu i polidioksanonu. Substancje te mają wszechstronne działanie: stymulują naturalne mechanizmy regeneracji skóry, pobudzają odnowę włókien kolagenowych i spowalniają procesy starzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl